Про нас

Ви боїтеся, що навчання в водінню складно і доступно не кожному?
– приходьте до нас і ми зуміємо переконати вас у протилежному!
Кожен з нас вибираючи автошколу, розраховує не просто навчитися водінню автомобіля або просто отримати посвідчення водія, більшість з нас зацікавлені відчувати себе впевненим учасником дорожнього руху.

Автошкола «Автолюб-Карпати АВС працює з 2007 року і є однією із перших навчальних закладів недержавної форми. Автошкола має Державну Ліцензію на право підготовки та перепідготовки водіїв категорій B. B1 .C .C1 .D .D1 .BE .CE .C1E Міністерства освіти і науки України, а також зареєстрована в органах Сервісного центру МВС України

За час роботи ми підготували тисячі водіїв.

Термін навчання в автошколі займає від 2,5 до 3,0 місяців. Навчання включає в себе теоретичні заняття з правил дорожнього руху, основ безпеки дорожнього руху та надання першої медичної допомоги та  практичні заняття з водіння проходять на нових автомобілях. Інструктори автошколи проводять навчання на автомобілях з ручною коробкою перемикання передач.
 

Викладачі та інструктори автошколи “Автолюб-Карпати АВС” допоможуть вам відчути себе на дорозі впевненіше, навчать з честю виходити зі складних ситуацій і дадуть відповідь на будь-які питання, пов’язані з водінням. Після проходження курсів, ви будете почувати себе впевнено, в якій би ситуації не опинилися, вивчаючи теоретичну частину курсу, ви будете поєднювати її разом із практикою(водінням),
навчання в нашій автошколі проводять найдосвідченіші викладачі та автоінструктора, що мають великий досвід роботи, і здатності донести знання до кожного учня індивідуально.

Теоретична частина проходить в спеціальних аудиторіях, обладниних сучасними технічними засобами навчання, плакатами, стендами, методичними посібниками,комп’ютерами, та проектором. Ми цінуємо наших клієнтів і намагаємося зробити навчання в автошколі для них приємним і, найголовніше супер-ефективним, щоб ви могли себе відчути активним учасником дорожнього руху, а оперативно запам’ятавши теоретичні основи водіння, можна з легким серцем перейти до практики.

Якщо ви вперше сідаєте за кермо автомобіля, то вам не варто перейматись, так як наша автошкола проводить навчання на автомобілях обладнаних дублюючими педалями гальма і зчеплення. З їх допомогою ви оволодієте навичками водіння без ризику для себе і оточуючих. Це гарантує наша автошкола!

Естакада, змійка, розворот і паралельна парковка – ці вправи очікують вас після здачі першого іспиту. Крім власних старань, вам знадобиться одне: 100 % справні автомобілі, наявність яких, як уже зазначалося у нас гарантовано.

Самий хвилюючий і найбільш очікуваний етап учня це місто. Однак і його здати цілком реально! Все, що вам потрібно це спокійно згадати все, чому ви вже навчилися і застосувати це на практиці.

Ми зацікавлені не в затягуванні навчання і створенні перешкод до посвідчення водія для подальшого “викачування” з них грошей (як це відбувається в деяких автошколах). Наші учні не витрачають свій час і гроші на численні перездачі внутрішніх іспитів в автошколі. Нам потрібно саме якісне та швидке навчання і отримання випускниками нашої автошколи прав. Про це говорить майже максимально можливий відсоток здачі іспиту в Сервісному центрі МВС!